Mijia AR Spausdintuvą xiaomi 300 dpi Nešiojamų Nuotrauka Mini Pocket Su

Mijia AR Spausdintuvą xiaomi 300 dpi Nešiojamų Nuotrauka Mini Pocket Su "PASIDARYK pats" Akcijų paveikslėlyje, spausdintuvo kišenėje spausdintuvas veikia su mijia

Mijia AR Spausdintuvą xiaomi 300 dpi Nešiojamų Nuotrauka Mini Pocket Su "PASIDARYK pats" Akcijų paveikslėlyje, spausdintuvo kišenėje spausdintuvas veikia su mijia

  • Kategorija: nuolaidos
  • Produkto Kodas : w372
  • Prieinamumas : Yra sandėlyje
  • €7.39

    €10.55

Mijia AR Spausdintuvo 300 dpi Nešiojamų Nuotrauka Mini Pocket Su "PASIDARYK pats" Akcijų 500mAh paveikslėlyje, spausdintuvo kišenėje spausdintuvas veikia su mijia ● Nuskaityti AR nuotraukos Tiesiog šaudyti arba įkelti bet kokį video, o spauda nuotraukos, ir jūs galite patirti tikrą ir dinamišką AR nuotraukas bet kuriuo metu skenavimo nuotraukas. ● Skenavimo nuotraukas Įrašyti arba įkelti bet kokio garso, o spauda nuotraukas, atidaryti Mijia APP skenavimas, nuotraukų, galite išgirsti balsą už nuotraukas bet kada, bet kur. ● Pušies rodo foto kūrybiškumą Daugiau foto lipdukas šablonai: pateikite kūrybos spausdinti kosmoso ● Multi-asmuo, dalintis su vienu "Bluetooth" spausdintuvą spausdinimo, nereikia Wi-Fi, palaiko keletą žmonių vienu metu "Bluetooth" ryšį, spausdinti iš eilės. ● "Bluetooth" spausdinimas, nereikia Wi-Fi, palaiko keletą žmonių vienu metu "Bluetooth" ryšį, spausdinti iš eilės.Slankusis dangtelis popieriaus dizainas, du-etapas pildymo fotografijos popierius, sklandžiai stumdomas, be jokių pastangų, išorinis apvalkalas ir įstaigos neprivalo būti atskirti, geriau knyga pakrovimo patirtis.Spausdinimo rezultatus Spausdinimo Technologija: Šiluminė (ZINK) Spausdinimo rezoliucija: 313 x 400dpi Spausdinti foto popieriaus dydis: 2x3 cm (50mm x 76mm) Spausdinimo greitis: apie 45 sekundes / puslapio Dėžutėje talpa: iki 10 lapų Paramos failo formatas: JPEG, PNG AR Nuotrauka: Parama multiplayer "Bluetooth" ryšys: iki 3 žmonės Naudojimo(3 žingsniai surinkti, lengva paruošimas): 1 Žingsnis: Atidarykite spausdintuvo ruošimas 2 Žingsnis: Įdėti nuotraukų popierių į spausdintuvą ir įsitikinkite, oranžinė kalibravimo kortelės brūkšninio kodo veidu žemyn (rekomenduojama - įdėti visą paketą, apelsinų kalibravimo kortelę turi būti pateiktas apačioje) 3 Žingsnis: Uždarytumėte spausdintuvo lovelio dangtelis 1 x Spausdintuvas 1 x USB Kabelis 1 x Instrukcija Pastaba: jei Mi Home app dont pamatyti, spausdintuvas, jums reikia nustatyti šalies ir regiono Žemyninė Kinija!

Žymos: xiaomi 3 colių kišenėje foto spausdintuvas, mija xiaomi, Xiaomi, oficialus xiaomi, mi xiomi, spausdintuvo xiaomi, mini spausdintuvą, telefonas xiaomi mc, spausdintuvo, mijia xiaomi.


  • Modelio Numeris: Mi spausdintuvą
  • Sertifikavimo: CE
  • Kilmės: KN(Kilmės)
Pylsinger 2020-09-07

Envoi plus que rapide je recommande

Yrojkova Kononaa1981p 2020-10-21

Product arrived fast and well packed!

Vika 005 2020-09-18

The quality is excellent. It was packed very well, in a blow.

Miko Lovera 2020-09-30

Excellent Product Arrived very fast Just not cuz Brazil mails are terrible .. Excellent seller

Evelyne Stocard 2020-08-25

Recebi o produto super rápido em Portugal, foi entregue antes da data prevista. O pacote não veio amassado, veio em excelente estado. Recomendo.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good