Renkamės savisriegius; štai, kas yra svarbu

Jei dėl statybos darbų atlikimo nusprendėte kreiptis į profesionalus, tai jums tikrai neteks vykti į statybinių medžiagų saloną pirkti savisriegių. Tačiau, jei darbus atliksite patys, tai savisriegių pirkimas bus vienas tų darbų, kurį teks atlikti pirmiausia. Tad kviečiame susipažinti su naudingomis įžvalgomis.
Iš ko gaminami savisriegiai?
Pirmiausia derėtų sužinoti, iš ko yra gaminami šie tvirtinimo elementai ir kokie skirtumai kyla dėl žaliavos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad savisriegiai gali būti gaminami iš anglies bei geležies lydinio, nerūdijančio plieno bei žalvario. Tad aptarkime kiekvieną atvejį:
• iš geležies ir anglies lydinio pagaminti savisriegiai daugiau neturi jokių kitų priemaišų ir yra ypač patvarūs.
• ne paslaptis, kad būtent korozija yra vienas tų procesų, kuris pažeidžiama daugybę statybinių detalių, įskaitant ir tvirtinimo elementus. Kai statybiniai elementai yra pažeidžiami šio proceso, prasideda ypač spartus nusidėvėjimas, dilimas, tad, nieko keista, kad būtini remonto, atnaujinimo darbai. Vis dėlto, pasirinkus nerūdijančio plieno gaminius, užkertamas kelias korozijai. Ne išimtis yra ir iš nerūdijančio plieno pagaminti savisriegiai – jie niekada nesurūdys, tad tarnaus ilgai bei patikimai. Beje, verta akcentuoti ir tai, kad šie savisriegiai pasižymi ir ypač puikiomis higieninėmis savybėmis, tad gali būti naudojami ne tik statybose, bet ir medicinoje.
• žalvariniai savisriegiai yra pagaminti iš vario lydinio, be to, gali būti mangano, geležies, nikelio, alavo ar cinko priemaišų. Belieka tik pridurti, kad iš žalvario pagaminti savisriegiai taip pat turi puikią privalumų:, pavyzdžiui, yra labai atsparūs dilimui bei žemai temperatūrai.
Taigi, norėdami įsirinkti tinkamiausius savisriegius, būtinai įvertinkite ir visas šias savybes.

Ką svarbu žinoti apie savisriegio apdorojimo būdą?
Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad savisriegiai gali būti apdorojami arba ne. Tai taip pat gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui, tad aptarkime galimus atvejus:
• niekaip neapdoroti savisriegiai tiks tuo atveju, jei planuojate atlikti vidaus darbus, esant vidutiniam drėgmės lygiui;
• fosfatu dengti savisriegiai puikiai tinka vidaus apdailos darbams, kai yra aukštas drėgmės lygis;
• oksiduotus savisriegius verta rinktis tuo atveju, jei bus atliekami vidaus patalpų darbai, o drėgmės lygis yra normalus;
• cinkuotus savisriegius galima naudoti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis;
• cinkuoti geltonos spalvos savisriegiai nuo cinkuotų skiriasi tik savo spalva ir yra puikus pasirinkimas durų vyriams – atrodys itin estetiškai.
Ar galima savisriegių įsigyti internetu?
Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad savisriegius galima įsigyti ir internetu. Tai – puikus būdas norintiems apsipirkti net neišeinant iš namų. Tik pirkdami, taip pat nepamirškite įvertinti, iš ko yra pagaminti savisriegiai ir kokiomis medžiagomis jie apdoroti. Taip pat nepamirškite patikrinti, kada prekė bus pristatyta į jūsų namus – tai padės lengviau suplanuoti darbų pradžią.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Kiek kainuoja įtempiamos lubos?

Dėvėti plastikiniai langai: ką reikia žinoti apie jų prižiūrą?

Plastikiniai langai internetu: kokiems žmonėms ideali tinka šis pasirinkimas?